Новини інституту

Узагальнення, впровадження та поширення педагогічного досвіду: практичний аспект.

21 травня о 12 годині відбувся вебінар для працівників районних, міських, в ОТГ методичних служб із теми «Узагальнення, впровадження та поширення педагогічного досвіду: практичний аспект».

До проведення вебінару долучилися завідувачі методичних кабінетів Мирослава Жовтан та Тетяна Радковська.

Під час заходу учасники розглянули управлінський аспект  узагальнення та поширення педагогічного досвіду, інноваційні підходи щодо його узагальнення та сучасні методи і форми його дисемінації.

Учасники ознайомилися із рівнями узагальнення педагогічного досвіду, алгоритмом вивчення і структурою узагальнення матеріалів у контексті змісту інноватики та обговорили ключові питання методичного супроводу щодо узагальнення та поширення педагогічного досвіду з позицій сучасних змін освітньої галузі.

У ході вебінару було проговорено особливості підготовки необхідних узагальнюючих документів із позиції сучасної нормативної бази, а також учасники ознайомилися із зразками матеріалів оформлення опису педагогічного досвіду.

Окремо наголошено на класифікації видів та критеріїв узагальнення педагогічного досвіду, а також виокремлено шляхи,  види та форми поширення педагогічного досвіду учасників освітнього процесу.

Підсумовуючи було зазначено, що досвід виробляється, формується, а не передається. Його не можна передати з одного середовища в інше без активної дії того, хто його запозичує.

ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО УЗАГАЛЬНЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ.pptx

Алла Башинська Узагальнення, впровадження та поширення педагогічного досвіду .pptx

зображення_viber_2020-05-21_12-59-47.jpg

зображення_viber_2020-05-21_13-10-46.jpg

зображення_viber_2020-05-21_12-04-13.jpg

  • 22.05.2020
До списку новин