Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2018-2019 навчальному році

       09-10 січня 2019 року на базі Рівненського державного гуманітарного університету пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За перемогу змагались 77 учнів закладів загальної середньої освти області: 10 учнів 8-го класу, 20 учнів 9-го класу, 22 десятикласник та 25 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти м. Рівне –  9 призових місць,   Березнівського та Демидівського районів - по 4 призових місця;  Володимирецького, Здолбунівського та Дубровицького районів - по 3 призових місця. Учні Гощанського, Зарічненського, Корецького, Костопільського, Острозького, Радивилівського, Сарненського районів не вибороли жодного призового місця. Учні Млинівського району і міста Острог не взяли участь в олімпіаді з інформатики.

        Найбільше переможців підготували педагоги Желюк Н. Д. та Вальчун О. Д.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Тарасюк Олесь Васильович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Березнівської районної ради

1 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Грабовський Денис Леонідович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Желюк Надія Дмитрівна

Литвак Віталій Андрійович

Здовбицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

3 місце

Бондарук Олег Миколайович

Мисковець Роман Дмитрович

Зорянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненської районної ради

3 місце

Галабурда Тетяна Олександрівна

9-ий клас

 

 

 

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Хлипавка Богдан Олександрович

Смизька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

2 місце

Павлючик Сергій Олександрович

Бородієнко Олександр Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Березнівської районної ради

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Леоновець Тарас Олегович

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

Павлюк Юрій Павлович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22

3 місце

Невірковець Олег Володимирович

Петровець Іван Леонідович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

3 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Камінник Дмитро Олександрович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Шемейко Анатолій Степанович

Кропивницька Валерія Василівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Бортник Роман Анатолійович

10-ий клас

 

 

 

Кирик Матвій Сергійович

Котівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненської районної ради

1 місце

Кіричук Любов Василівна

Адамчук Антон Іванович

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" імені Олега Ващишина Дубровицької районної ради

1 місце

Ракович Мирослава Олександрівна

Козодой Тарас Романович

Володимирецька загальносвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

2 місце

Муравинець Вадим Сергійович

Радисюк Денис Анатолійович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Березнівської районної ради

2 місце

Лазарець Олександр Юрійович

Тарасюк Дарина Олександрівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

2 місце

Москалюк Олександр Дмитрович

Степанчук Сергій Тарасович

Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26

3 місце

Удодік Ірина Миколаївна

Смірнов Андрій Дмитрович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Трофімчук Людмила Олексіївна

Лукашенко Максим Петрович

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Михалко Юрій Іванович

Музика Віктор Володимирович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович

Квасова Любов Русланівна

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Антонів Тетяна Віталіївна

Данилюк Владислав Вікторович

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

11-ий клас

 

 

 

Гук Давид Андрійович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22

1 місце

Невірковець Олег Володимирович

Солончук Тимофій Романович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

1 місце

Чернова Ольга Ігорівна

Босик Андрій Сергійович

Новаківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Володимирецької районної ради

2 місце

Босик Сергій Григорович

Данилевич Роман Олександрович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 28

2 місце

Музика Наталія Іванівна

Радченко Андрій Сергійович

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

2 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

Гмирак Іван Валентинович

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 місце

Костюченко Ольга Леонідівна

Орлов Денис Віталійович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович

Плескач Олег Юрійович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Цвенюк Олена Борисівна

Бондарчук Богдан Олександрович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Антонів Тетяна Віталіївна

Швагрун Андрій Васильович

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

Кінчур Вадим Вікторович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І - ІІІ ступенів-ліцей" Рокитнівської районної ради

3 місце

Самойлов Сергій Олександрович, Олексюк Іван Васильович

Василишин Євгеній Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Пришко Сергій Андрійович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

3 місце

Паламарчук Юрій Степанович

 

  • 11.01.2019
До списку новин