Новини інституту

Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців у 2019 році

Переможці обласного етапу

Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців у 2019 році

 

       26-27 вересня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 24 Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців.

       В інтелектуальних поєдинках виборювали першість 16 команд: Березнівського, Зарічненського, Здолбунівського, Костопільського (2 команди), Рокитнівського, Сарненського районів,  Радивилівської, Крупецької, Немовицької та  Клесівської ОТГ,  міст Рівне (3 команди) та Вараш, комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат».

       У ході цікавих наукових боїв визначилися переможці:

 

ІІІ місце

Команда Клесівської ОТГ у складі:

       Трищук Анна, учениця 10 класу Клесівської  ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей»;

       Тріщук Анастасія, учениця 11 класу Клесівської  ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей»;

Євгейчук Діана, учениця  9  класу Клесівської  ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей»;

Мартинюк Тетяна, учениця  9  класу Карпилівської ЗОШ І – ІІІ ступенів;

Мартинюк Інна, учениця 11 класу Карпилівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

       Команду підготували: Заболотних Марія Дмитрівна, Одарчук Тетяна Андріївна, Мартинюк Лариса Петрівна.

 

 Команда Радивилівської ОТГ у складі:

Поган Марія, учениця 11 класу Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 - гімназія» ;

Нідзельська Вікторія, учениця 11 класу Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 - гімназія»;

Варфалюк Вікторія, учениця 11 класу Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 - гімназія»;

Ковальчук Софія, учениця 11 класу Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 - гімназія»;

Морозюк Юлія, учениця 10 класу Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 - гімназія».

Команду підготувала Ярмусь Галина Богданівна.

 

Команда Березнівського району у складі:

Боровець Олександр, учень 11 класу Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів»;

Гоголь Ярослава, учениця 9 класу Березнівської ЗОШ № 2 І – ІІІ ступенів;

Власюк Марина, учениця 10 класу опорного закладу Соснівський НВК «Гімназія-ЗОШ І ступеня;

Кондратова  Наталія,  учениця 11 класу Березнівської гімназії імені М. Буховича;

Наумович Алла, учениця 11 класу Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ   І-ІІ ступенів».

Команду підготували: Чернюшок Наталія Василівна, Власюк Сергій Володимирович, Новачок Руслан Миколайович, Походзіло Владислав Олександрович.

 

 Команда комунального закладу «Рівненський обласний науковий  ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» у складі:

Янчик Софія, учениця 11 класу Рівненського обласного ліцею,

Альошин Роман, учень 10 класу Рівненського обласного ліцею,

Шліхта Оксана, учениця 11 класу Рівненського обласного ліцею,

Гелета Вікторія, учениця 10 класу Рівненського обласного ліцею,

Фісянчук Анна, учениця 10 класу Рівненського обласного ліцею.

Команду підготував Бондарець Олександр Іванович.

 

Команда Здолбунівського району у складі:

     Хомяк Ілля,  учень 11 класу Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей»;

    Коханець Софія, учениця 11 класу Здовбицької загальноосвітньої  школи І – ІІІ ступенів;  

     Паріпа Вікторія,  учениця 9 класу Здолбунівської  гімназії;

     Коба Дарія, учениця 9 класу Здолбунівської  гімназії;

     Перестюк Владлен,  учень 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої  школи  І – ІІІ ступенів № 5.

Команду підготували  вчителі: Каштан Ярослав Ростиславович, Парфенюк Андрій Миколайович, Головатюк Вікторія Володимирівна, Місіковв Алла Миколаївна.

 

ІІ місце

 2 місце Костопільський НВК.jpg

Команда Костопільського району у складі:

Похозей Карина, учениця 10 класу Костопільського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія ім. Т. Г. Шевченка»;

Дем’янчук Ольга, учениця 11 класу Костопільського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія ім.. Т. Г. Шевченка»;

Похозей Марина, учениця 10 класу Костопільського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія ім.. Т. Г. Шевченка»;

        Товарницька Галина, учениця 10 класу Костопільського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія ім. Т. Г. Шевченка»;

Хоменюк Софія, учениця 11 класу Костопільського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія ім. Т. Г. Шевченка».

Команду підготувала Удодік Наталія Антонівна.

 2 місце КостопільськаЗОШ № 3.jpg

Команда Костопільського району у складі:

         Біла Аліна, учениця 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І – ІІІ ступенів;

         Лукомська Діана, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І – ІІІ ступенів;

         Головчак Анастасія, учениця 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І – ІІІ ступенів;

         Євгеюк Софія, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І – ІІІ ступенів;

         Радько Мирослава, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І – ІІІ ступенів.

Команду підготувала Антонюк  Тетяна Олексіївна.

 

І місце

 1 місце Рівненський економіко- правовий ліцей.jpg

Команда Рівненського економіко-правового ліцею у складі:

Поліщук Іван, учень 11 класу Рівненського економіко-правового ліцею,

Назарчук Владислав, учень 10 класу Рівненського економіко-правового ліцею,

Прокопчук Владислав, учень 11 класу Рівненського економіко-правового ліцею,

Тарара Олександра, учениця 9 класу Рівненського економіко-правового ліцею,

Тоган Ангеліна, учениця 11 класу Рівненського економіко-правового ліцею.

Команду підготував  Прокопчук Сергій Юрійович.

 

 ведучий.jpg

журі.jpg

 

 


  • 30.09.2019
До списку новин