РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Психологічні аспекти попередження деструктивних проявів в освітньому середовищі

22 жовтня 2021 року відбувся онлайн-семінар-практикум для керівників методичних об’єднань практичних психологів із теми «Психологічні аспекти попередження деструктивних проявів в освітньому середовищі».

Під час заходу обговорено поняття та ознаки булінгу, відповідальність за нанесення умисної шкоди, права та обов’язки здобувачів освіти та педагогів, алгоритм діяльності психологічної служби із профілактики шкільного цькування (Юлія Мельник, завідувач навчально-методичного кабінету РОІППО).

Зосереджено увагу на особливостях поведінки девіантних підлітків, учасники семінару-практикуму апробували діагностичну методику «Стиль поведінки», розглянули умови та етапи формування позитивного світосприйняття підлітків (Людмила Радіца, соціальний педагог Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6).

У ході зустрічі розкрито сутність діяльності служби порозуміння у спеціальному закладі освіти, модель співпраці батьків та учнів (Ірина Ніколайчук, практичний психолог КЗ «Вербська санаторна загальноосвітня школа І-ІІІ ст.»), а також розглянуто та обговорено методику використання артбука як простору нових досягнень та результатів творчого самовираження та самопізнання підлітків із девіантними проявами у поведінці (Наталія Франчук, практичний психолог КЗ «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації»).

По завершенні проведено анкету–відлуння та дискусійне коло з обміну думками і враженнями за темою зустрічі (Тетяна Абрамович, методист РЦПІО). 

Screenshot_1.jpg

Screenshot_8.jpg

  • 26.10.2021
До списку новин