РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

25 січня 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 відбувся заключний етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для учнів та студентів Рівненщини.

Інформація про заключний етап

ХІV Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

 

     25 січня 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  № 13 відбувся заключний етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для учнів та студентів Рівненщини.

     У заключному етапі Конкурсу взяли участь учні та студенти області – переможці обласного етапу (21 учень 3 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, 3 учні професійно-технічних навчальних закладів та 11 студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації).

     З вітальним словом до конкурсантів звернулися Кузьмич Оксана Олексіївна – представник Ліги українських меценатів, кандидат філологічних наук, доцент Рівненського державного університету та Коржевський Петро Миколайович – заступник начальника управління – начальник відділу  професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

     Під час урочистостей учнів та студентів було нагороджено дипломами управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Ліги українських меценатів за перемогу в обласному етапі конкурсу та подарунками від Ліги українських меценатів.

  • 27.01.2014
До списку новин