РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

У середу, 15.06.2022, відбудеться круглий стіл «Нова українська школа: підсумки та сподівання»

Департамент ОН РОДА.jpg roippo_logo.jpg

Вирішальну роль у забезпеченні сталого зростання країни, процвітання та якості життя людей завжди відігравала освіта. З метою приведення вітчизняної системи освіти у відповідність із сучасними запитами суспільства, потребами економіки та світовими тенденціями в Україні продовжується системна трансформація шкільної освіти. Цього року реформа Нової української школи переходить на новий рівень – з вересня п’ятикласники по всій країні розпочнуть навчатися за новим Державним стандартом базової середньої освіти.

 Про зміни, які очікують вчителів, учнів, батьків дітей у новому навчальному році, буде йтися в рамках круглого столу з теми «Нова українська школа: підсумки та сподівання».

 Під час заходу обговорюватимуться наступні питання:

·     формування в учнів ключових компетентностей та навичок майбутнього;

·     застосування нових підходів до оцінювання навчальних досягнень учнів;

·     формування партнерських взаємовідносин між вчителями, учнями та батьками учнів;

·     створення інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору.

 Участь у заході візьмуть директор Департаменту освіти і науки Рівненської ОДА, директор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, директори пілотних шкіл щодо впровадження стандартів Нової української школи, а також науковці та представники громадськості.

 Захід відбудеться в середу, 15 червня 2022 року, об 11:00 у приміщенні Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. В. Чорновола, 74).

 Контактна особа: Оксана Лютко, +38(097)9885102, o.liutko@roippo.org.ua

  • 07.06.2022
До списку новин